אין ספק שהשנתיים האחרונות היו מאתגרות במיוחד, לכן החלטנו בשבלת לקחת Time Out, לעצור, לחשוב, מה אנחנו רוצים.ות לשנות, לחדש, לעדכן, להתקדם, איך אנחנו יכולים.ות לשדרג ולשפר את חיי העבודה שלנו, שמחים להציג את תוכנית TimeOut.
תכנית ייחודית שמטרתה לעזור לנו לייצר איזון. איזון בין עשיה ומנוחה, איזון בין עבודה למשפחה, איזון בין התפתחות אישית להתפתחות מקצועית.

Login

שעות עבודה מאוזנות

"הזמן הטוב ביותר להירגע, הוא כשאתה בטוח שאין לך זמן לזה." סידני ג'יי האריס

תוכנית TimeOut דואגת לייצר איזון בין שעות העבודה לשעות הפנאי. קובעים את יום העבודה ל 9 שעות במשרד, ויום עבודה אחד קצר מהבית.

מתרכזים.ות במה שחשוב, ועובדים.ות כשצריך, לא בשביל השעון!

Clock

ספורט ותזונה לאורח חיים בריא

"בריאות היא הברכה הגדולה ביותר של האדם." היפוקרטס
אנחנו יודעים שאנרגיה מייצרת עוד אנרגיה, אז הבוסטר שלנו הוא תוכנית TimeOut שתעזור לנתב את אותה האנרגיה גם לשמירה על אורח חיים בריא באמצעות מומחים מעולמות הכושר והתזונה שילוו אותנו ויסייעו לכולנו להגיע לכל יעד ומטרה בה נחפוץ

ROPE_4x

מסעדות, ברים, טיולים ועוד...

“הדברים הכי פשוטים יכולים להפוך למרגשים, אם רק נעשה אותם עם האדם הנכון.” אליזבט גרין

תוכנית TimeOut תוציא אותנו לארוחות צהרים עם חברים.ות מהמשרד, תעזור לנו לגלות יחד את הברים הכי שווים בתל אביב, ואף תיקח אותנו ואת בני.ות זוגנו ומשפחותינו לטיולים מודרכים ברחבי הארץ.

Untitled design - 2021-11-30T121307.883

התפתחות אישית ומקצועית

"אם אתה יכול לחלום את זה, אתה יכול לעשות את זה." וולט דיסני
לצד הניסיון המקצועי העשיר שצוברים בשבלת חשוב לנו גם לקחת TimeOut ולהקדיש זמן גם להתפתחות אישית, אנו מאמינים כי הגשמה עצמית היא חלק משמעותי ביצירת צוות מנצח. בשילוב הכשרות מקצועיות כדי לייצר צוות שהוא OutStanding.

Artboard 58_4x

חברות ואחריות חברתית

"אנו מתקיימים ממה שאנחנו מקבלים, אנחנו חיים ממה שאנחנו נותנים." ווינסטון צ'רצ'יל

אנו מאמינים בכח של האנשים שלנו, בכח הנתינה וביכולת שלנו ליציר אימפקט על הסביבה בה אנו חיים, על הפירמה שלנו, החברה שלנו, על הילדים.ות שלנו, המשפחה שלנו, ומתוך הערכים שלנו לתת!

rope_2

חופשה במימון מלא

"בסוף זה לא ישנה כמה נשימות נשמת, אלא כמה רגעים עצרו לך את הנשימה". שינג שיונג
אנו מאמינים כי לכל אחד ואחת מגיע לקחת TimeOut להתאוורר מהשגרה, להגשים חלום, לצאת לטיול ארוך, לעסוק בתחביב, לשפץ דירה או סתם לבלות זמן איכות בבית, לקרוא ספרים ולצפות בנטפליקס.
תוכנית TimeOut הופכת את החלום למציאות.

car_1